הנהלת ישראל

מארק

מארק און

מנכ"ל

מארק הוא מנכ"ל GetTaxi ישראל. למארק ניסיון של 10 שנים בשיווק ומכירות בתחום התקשורת. בעבר, ניהל מארק את מערך המכירות לעסקים בישראל של GetTaxi, תוך פנייה ישירה לארגונים גדולים וקטנים ויצירת שותפויות בפנייה לעסקים במקביל לליווי הלקוחות ולשמירה על איכות השירות. מארק הוא גם גולש ותיק, שחרש חופים מסביב לעולם והתיידד עם כרישים חביבים.

Udi

אודי לוי

מנהל נראות ומשמעת

אודי מקצוען אמיתי בכל הקשור לתחום המוניות ונחשב כמוביל דעה בעיני הנהגים בארץ. כמי שחי את הענף ב 20 השנה האחרונות , אודי מקושר מאד בתחום ומקשר בין השטח לחברה ונמצא בקשר יומיומי עם הנהגים על מנת לתת מענה לצרכיהם בצורה עניינית, מכובדת ובעיקר מקצועית. אודי התחיל את דרכו בענף לפני כ 20 שנה כנהג וכמנהל תחנה וכיום תורם מניסיונו העשיר לטובת נהגי גט טקסי.

vered

ורד גולדפרב

סמנכ"לית תפעול

ורד בעלת ניסיון עשיר בתחום ניהול השירות והתפעול, כיהנה בתפקידים בכירים במגוון חברות בענף השירות. בעבר ניהלה מחלקות שיווקיות וטכניות בחברת סלולר, לאחר מכן ניהלה את השירות בחברת מוצרי צריכה ובשנים האחרונות הייתה חלק מצוות ההקמה והסגירה של חברת Better Place. ורד מביאה איתה את השילוב של העולם הטכנולוגי עם העולם השירותי והצרכני בעטיפה הגלובלית, מתמחה בבניית אסטרטגיות, תפיסת הפעלה, תהליכים ארגוניים והוצאתם לפועל. ורד מאמינה כי "אל תלך לאן שמגיעה הדרך. במקום זאת, לך במקום שאין בו דרך והשאר שביל" (הרולד ר. מקאלינדון)

Amir

אמיר כוגן

מנהל מחלקת מכירות

אמיר בעל ניסיון של עשרים שנים בתחום המכירות, מתוכן כעשר שנים בניהול צוותים. אמיר התחיל את דרכו בחברת התקשורת סלקום והמשיך להתפתח יחד עם החברה במשך כ14 שנים , שם לקח חלק פעיל בפעילויות אסטרטגיות, כמו הקמת מערך המכירות בתחום הData ותקשורת הנתונים. בשנים האחרונות ניהל בחברת בטר פלייס את הפעילות העסקית באיזור המרכז בכפיפות לסמנכ״ל המכירות. בכל הנוגע לניהול מכירות, מאמין אמיר כי השמיים הינם רק התשתית ואפשר להגיע הרבה מעבר.

איריס

איריס חרמון

מנהלת שיווק

בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתחום השיווק, בתעשיות שונות, ביניהן תעשיית התקשורת והיהלומים, בהן הובילה פעילויות שיווק מגוונות. איריס הצטרפה לחברת GetTaxi בתחילת 2012. במסגרת תפקידה היא מובילה את מערך השיווק והמיתוג של GetTaxi, שיתופי הפעולה המסחריים מול גופים מובילים במשק המקומי, ופועלת להרחבת הפעילות העסקית של החברה. כמנהלת השיווק של החברה, מטרתה המרכזית היא קידום המותג וחווית השירות, במטרה להחדיר לשוק הישראלי את חזון החברה- להפוך את GetTaxi לבחירה המועדפת והפשוטה ביותר להתנייד בעיר. בעלת תואר MA בתקשורת וניהול מאוניברסיטת NYU.

Meira

מאירה ליברמן

מנהלת שרות

מאירה בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום השרות בקבוצת מוטורולה במגוון תפקידים. לקחה חלק מרכזי בהתוית תפיסת השרות של מירס תקשורת והקימה את מוקד צה"ל לאחר זכיית מירס במכרז. מאירה נבחרה ליצג את ישראל בתכנית פיתוח המנהלים היוקרתית של מוטורולה העולמית- BLDP במסגרתה ביצעה ארבעה תפקידים בתחומים שונים- שיווק, מכירות, הנדסה ותפקיד בתחום מיזוגים ורכישות במטה מוטורולה העולמית בשיקגו. בתפקידה האחרון ב Hot Mobile ניהלה את אגף מטה השרות. למאירה תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני.

דבורית

דבורית גלבוע

מנהלת חשבונות ראשית

דבורית היא בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחום הנהלת החשבונות ועבדה כ-14 שנים בתור מנהלת חשבונות ראשית בחברת מקסימדיה, חברה העוסקת בפרסום חוצות. מיום הצטרפותה ל-GetTaxi במאי 2012, תחום אחריותה כולל את כל נושאי הנהלת החשבונות - לקוחות, ספקים, נהגים, הכנת משכורות לעובדים ודיווחים לרשויות. הכל בשיתוף פעולה מלא עם כל המחלקות בחברה.

לירן

לירן גלבוע

מנהל תפעול

ללירן מעל 10 שנים של הצלחה בהקמה ובנייה של תהליכים חוצי ארגון. כחלק מתפקידו אחראי לירן על תכנון המשאבים ב-GetTaxi, ארגונם ותזמונם. המשאבים מיועדים לקידום תהליכים ושירותים בחברה, תוך שימת דגש על עמידה במסגרת תקציבית ומיסוד תהליכי מפתח עסקיים. באחריותו תרגום האסטרטגיה של הארגון לתכנון הפעילות השוטפת, שיפור תהליכי העבודה וייעול שיטות הבקרה בחברה וכן טיפול בנושאי רכש וניהול הקשר עם ספקים וקבלנים. לפני הצטרפותו ל-GetTaxi שימש לירן כאנליסט ב-Israel Venture Capital, כמנהל תפעול בחברת סטרט-אפ וכעוזר ציר מנהלה לתפעול ולוגיסטיקה בקונסוליה הכללית והמשלחת הקבועה לאום של ישראל בניו יורק.

Avital

אביטל גילון

מנהלת משאבי אנוש

אביטל גילון, מנהלת משאבי אנוש של GetTaxi ישראל. אביטל בעלת ניסיון של 7 שנים בגיוס כוח אדם ומשאבי אנוש. היא התחילה את דרכה בחברת MANPOWER', צברה ניסיון בגיוס להייטק בבתי תוכנה ובמשך שלוש שנים שמשה כמנהלת משאבי אנוש אזורית בחברה המרכזית למכירות ולהפצה (קוקה קולה). במסגרת תפקידה אביטל מלווה את הנהלת הפעילות ואת העובדים בהשגת היעדים העסקיים, מנהלת את תהליכי הגיוס והעזיבה ומטמיעה תהליכי משאבי אנוש גלובליים בישראל. אביטל חורטת על דגלה את האמונה ביכולות של כל עובד ומנהל בארגון ובקשר הישיר בין כוח אדם איכותי ובעל מוטיבציה לשגשוג והצלחת החברה.

הנהלה גלובאלית

Shahar

שחר וייסר

מייסד ומנכ"ל

שחר וייסר, מנכ"ל GetTaxi ואחד ממייסדיה, הוא יזם רב פעלים אשר הקים ובנה חברות בארצות הברית, ברוסיה ובישראל. אלה כוללות את הגרסה הרוסית ל"גרופון", Vigoda.ru, אחת מחברות הקופונים הגדולות ברוסיה, הפועלת ב-94 ערים והמדורגת, על פי מגזין פורבס, כמספר 15 ברשימת החברות העוסקות במסחר אלקטרוני ברוסיה. Loyalize, חברה נוספת שהקים שבסיסה בסן פרנסיסקו, נקנתה בידי [Viggle [NASDAQ:VGGL. וייסר כיהן גם כמנכ"ל הפעילות הרוסית של [Comverse [NASDAQ: CMVT, שם הגיע לתוצאות חסרות תקדים בהיקף של 300 מיליון דולר במכירות.

Roi

רועי מור

מייסד

רועי מור הוא השני בזוג המייסדים של גט טקסי. במהלך השנים, הקים מור כמה מיזמי אינטרנט מובילים, והיה שותף לפרוייקטים מבוססי רשת רבים אחרים הכוללים את Kamay Holdings, שנרכשה בידי London:888] 888.com], ו- MyLotto.com, רשת שותפויות מובילה בתחום הגרלות הלוטו. יחד עם וייסר, ייסד מור גם את הגרסה הרוסית של "גרופון", vigoda.ru, הנחשב לאחד מאתרי הקופונים המובילים ברוסיה, הפועל ב-94 ערים.

Tal B

טל ברנר

סמנכ"ל כספים

טל ברנר הוא סמנכ"ל הכספים של גט טקסי. ברנר שימש כחשב וסמנכ"ל כספים בקבוצת דן תחבורה ציבורית, שם ניהל את העניינים הכלכליים של כמה חברות בקבוצה וכן ניהל את תחום הכספים בקרנות משותפות עבור חברת דן ומשרד התחבורה. ברנר הוא גם לוחם מנוסה באמנות לחימה משולבת וקונג פו, ולאחר יום עבודה ארוך שבו הוא נלחם במספרים ונוסחאות, הוא נהנה לטלטל אמני לחימה אחרים.

מארק

מארק און

מנכ"ל גט טקסי ישראל

מארק הוא מנכ"ל GetTaxi ישראל. למארק ניסיון של 10 שנים בשיווק ומכירות בתחום התקשורת. בעבר, ניהל מארק את מערך המכירות לעסקים בישראל של GetTaxi במקביל לליווי הלקוחות ולשמירה על איכות השירות. מארק הוא גם גולש ותיק, שחרש חופים מסביב לעולם והתיידד עם כרישים חביבים.

Jing

ג'ינג וונג הרמן

מנכ"לית גט טקסי ארה"ב

ג'ינג וונג הרמן היא סמנכ"לית בכירה בגט טקסי אנגליה, מנכ"לית גט טקסי ארה"ב ונהגת מונית רשומה בניו יורק. לפני תחילת הפעילות של גט טקסי בארה"ב, כיהנה הרמן כסגן נשיא צוות ההשקעות האסטרטגיות של J.P.Morgan's, והובילה את עיקר עסקאות ההשקעה בחברות טכנולוגיה. במסגרת תפקידה ב-J.P.Morgan, נכללה הרמן ברשימת 'ה-30 מתחת ל-30' של מגזין פורבס בתחום הכלכלה.

Vladimir

ולדימיר מרינוביץ'

מנכ"ל גט טקסי רוסיה

ולדימיר מרינוביץ' הוא מנכ"ל גט טקסי רוסיה. בעברו היה מנכ"ל Vigoda.ru, אחת מחברות הקופונים הגדולות ברוסיה, הפועלת ב-94 ערים והמדורגת, על פי מגזין פורבס, כמספר 15 ברשימת החברות העוסקות במסחר אלקטרוני ברוסיה. לפני כן כיהן מרינוביץ' גם בתפקיד ניהולי בכיר במכירות ובקמעונאות בחברת "Russian Standard", מהקמעוניות המובילות בתעשייה.

remo

ד"ר רמו גרבר

מנכ"ל גט טקסי אנגליה

רמו כיהן כבכיר בעבר בחברת McKinsey & Co ולאחרונה כיהן כסמנכ"ל תפעול בחברת Groupon בצפון אירופה, שם פיקח על פעילותה של החברה במהלך התקופה העמוסה ביותר של צמיחתה. הוא מצטרף ל- GetTaxi כמנכ"ל אנגליה על מנת לעשות את אותו הדבר. על מנת להרגע רמו עוסק בסקי במורדות ההרים המושלגים בשוויץ מולדתו.

dudusayag

דוד סייג

סמנכ"ל מחקר ופיתוח

דוד סייג מוביל את צוות הפיתוח של גט טקסי, ובוחן את כל השרשרת: מבנייה ואחזקה של תשתית השרתים בזמן אמת בקנה מידה ארגוני ועד לחוויות המשתמש המדהימות של הנוסע ושל הנהג. לדוד 17 שנות ניסיון בתוכנה, ברשתות, בפיתוח לסלולר ובחווית משתמש. בעברו הוביל צוותי פיתוח וניהול מוצר ב-3Com, ב-Sheer Networks (כעת Cisco), ב-ICQ וכמייסד של Enure Networks.

David_Drai (1)

דוד דריי

CTO

דוד היה CTO EMEA של [Akamai [NASDAQ:AKAM. דוד הוא גם ממייסדי Cotendo שנמכרה ל-Akamai תמורת 300$ מיליון דולרים. לדוד ניסיון נרחב כמוביל אינטגרציה והשמה של טכנולוגיות חדשות והוא גם מחזיק בכמה פטנטים לניהול תוכן ולפיתוח טכנולוגיות רשת למשתמשים פרטיים ועסקיים.

Alex_F

אלכס פרנקל

סמנכ"ל מוצר

אלכס היה סמנכ"ל המוצר של Zlango. לפני כן, אלכס ייסד והיה המנכ"ל של EV-Plus שפיתחה פלטפורמה לגיימינג חברתי. אלכס הוא בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בן גוריון ועל אף שאין ספה במשרדו, רבים מעובדי GetTaxi מוצאים עצמם מספרים לפסיכולוג לשעבר על טראומות ילדות ופחד ממסטיקים.

rich

ריץ' פלית'

סמנכ"ל שיווק

לאחר תקופה משגשת תחת שני מותגים מבוססים ביותר (Google & L'oreal) , ולאחר שעזר לגוגל כרום להפוך לדפדפן הפופולרי בעולם, כעת נוטל ריץ' את מושכות השיווק של גט טקסי העולמית. ריצ' מכור לקייט סרפינג, אספן נלהב של גרביים משונות וגיק טכנולוגיה בליבו.

Ron S

רון סרברו

סמנכ"ל חדשנות

רון סרברו הוא סמנכ"ל החדשנות של גט טקסי. מאחוריו 14 שנות ניסיון בתכנות ותפקידו הוא לשמור באדיקות על חדשנות המוצרים ולהביא אל השוק את הדור הבא של מוצרי גט טקסי. בין מומחיותיו הטכנולוגיות ניתן למצוא גם התנסויות בעיצוב יישומים הערים לסביבתם.

Merav

מירב שליזינגר-פליק

סמנכ"לית משאבי אנוש

מירב היא סמנכ"לית משאבי האנוש בגט טקסי. בעברה, הייתה מנהלת משאבי אנוש בחברת התוכנה הבין לאומית [Retalix [NASDAQ: RTLX ואף הייתה מנהלת משאבי אנוש לחטיבה העסקית עבור Broad Digital Software Industries.