הנהלת ישראל

4

מארק און

מנכ"ל

מארק הוא מנכ"ל GetTaxi ישראל. למארק ניסיון של 10 שנים בשיווק ומכירות בתחום התקשורת. בעבר, ניהל מארק את מערך המכירות לעסקים בישראל של GetTaxi, תוך פנייה ישירה לארגונים גדולים וקטנים ויצירת שותפויות בפנייה לעסקים במקביל לליווי הלקוחות ולשמירה על איכות השירות. מארק הוא גם גולש ותיק, שחרש חופים מסביב לעולם והתיידד עם כרישים חביבים.

10

אודי לוי

מנהל נראות ומשמעת

אודי מקצוען אמיתי בכל הקשור לתחום המוניות ונחשב כמוביל דעה בעיני הנהגים בארץ. כמי שחי את הענף ב 20 השנה האחרונות , אודי מקושר מאד בתחום ומקשר בין השטח לחברה ונמצא בקשר יומיומי עם הנהגים על מנת לתת מענה לצרכיהם בצורה עניינית, מכובדת ובעיקר מקצועית. אודי התחיל את דרכו בענף לפני כ 20 שנה כנהג וכמנהל תחנה וכיום תורם מניסיונו העשיר לטובת נהגי גט טקסי.

7

ורד גולדפרב

סמנכ"לית תפעול

ורד בעלת ניסיון עשיר בתחום ניהול השירות והתפעול, כיהנה בתפקידים בכירים במגוון חברות בענף השירות. בעבר ניהלה מחלקות שיווקיות וטכניות בחברת סלולר, לאחר מכן ניהלה את השירות בחברת מוצרי צריכה ובשנים האחרונות הייתה חלק מצוות ההקמה והסגירה של חברת Better Place. ורד מביאה איתה את השילוב של העולם הטכנולוגי עם העולם השירותי והצרכני בעטיפה הגלובלית, מתמחה בבניית אסטרטגיות, תפיסת הפעלה, תהליכים ארגוניים והוצאתם לפועל. ורד מאמינה כי "אל תלך לאן שמגיעה הדרך. במקום זאת, לך במקום שאין בו דרך והשאר שביל" (הרולד ר. מקאלינדון)

6

מריק בנימיני

מנהל מחלקת מכירות

מריק בעל ניסיון של עשר שנים בעולם המכירות ונמצא בגט טקסי מראשית דרכה. את דרכו, מריק דווקא החל בתחום אימון הכדורסל – ממנו הביא ערכים של ווינריות, נחישות והישגיות חסרי פשרות. ערכים אלו הפכו לכלים אותם הקנה לעשרות חברות וארגונים על ידי ליווי, אימון והדרכה של מנהלים וצוותי מכירות, ביניהם: ה.שטרן, ארומה, יינות ביתן, רימקס ועוד. אצל מריק הכל מתחיל ונגמר בספורט; הוא קודם כל אוהד של גט טקסי, שחקן נשמה ו"סקורר" מצטיין. בכל הנוגע למכירות, מריק מאמין שמחלקת מכירות זו משפחה ומשפחה זו אהבה.

3

איריס חרמון

מנהלת שיווק

בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתחום השיווק, בתעשיות שונות, ביניהן תעשיית התקשורת והיהלומים, בהן הובילה פעילויות שיווק מגוונות. איריס הצטרפה לחברת GetTaxi בתחילת 2012. במסגרת תפקידה היא מובילה את מערך השיווק והמיתוג של GetTaxi, שיתופי הפעולה המסחריים מול גופים מובילים במשק המקומי, ופועלת להרחבת הפעילות העסקית של החברה. כמנהלת השיווק של החברה, מטרתה המרכזית היא קידום המותג וחווית השירות, במטרה להחדיר לשוק הישראלי את חזון החברה- להפוך את GetTaxi לבחירה המועדפת והפשוטה ביותר להתנייד בעיר. בעלת תואר MA בתקשורת וניהול מאוניברסיטת NYU.

1

מאירה ליברמן

מנהלת שרות

מאירה בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום השרות בקבוצת מוטורולה במגוון תפקידים. לקחה חלק מרכזי בהתוית תפיסת השרות של מירס תקשורת והקימה את מוקד צה"ל לאחר זכיית מירס במכרז. מאירה נבחרה ליצג את ישראל בתכנית פיתוח המנהלים היוקרתית של מוטורולה העולמית- BLDP במסגרתה ביצעה ארבעה תפקידים בתחומים שונים- שיווק, מכירות, הנדסה ותפקיד בתחום מיזוגים ורכישות במטה מוטורולה העולמית בשיקגו. בתפקידה האחרון ב Hot Mobile ניהלה את אגף מטה השרות. למאירה תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני.

הנהלה גלובאלית

Shahar

שחר וייסר

מייסד ומנכ"ל

שחר וייסר, מייסד ומנכ”ל גט טקסי, יזם סדרתי אשר הקים מספר חברות באירופה ובארה"ב. בתחילת שנות ה-2000, וייסר הקים והוביל את הפעילות הרוסית של החברה הציבורית (Comverse(NASDAQ:CMVT והותיר אחריו שיא של 300M$ במכירות. לאחר המעבר לעמק הסיליקון ב-2005, הקים ולאחר מכן מכר את Loyalize, סטארט אפ שבסיסו בסן פרנסיסקו (נקנה בידי [Viggle [VGGL). בהמשך, וייסר הקים את
גט טקסי- השחקנית הבינלאומית הגדולה והצומחת ביותר בתחום התחבורה לפי דרישה.

Roi

רועי מור

מייסד

רועי מור הוא השני בזוג המייסדים של גט טקסי. במהלך השנים, הקים מור כמה מיזמי אינטרנט מובילים, והיה שותף לפרוייקטים מבוססי רשת רבים אחרים הכוללים את Kamay Holdings, שנרכשה בידי London:888] 888.com], ו- MyLotto.com, רשת שותפויות מובילה בתחום הגרלות הלוטו. יחד עם וייסר, ייסד מור גם את הגרסה הרוסית של "גרופון", vigoda.ru, הנחשב לאחד מאתרי הקופונים המובילים ברוסיה, הפועל ב-94 ערים.

8

טל ברנר

סמנכ"ל כספים

טל ברנר הוא סמנכ"ל הכספים של גט טקסי. ברנר שימש כחשב וסמנכ"ל כספים בקבוצת דן תחבורה ציבורית, שם ניהל את העניינים הכלכליים של כמה חברות בקבוצה וכן ניהל את תחום הכספים בקרנות משותפות עבור חברת דן ומשרד התחבורה. ברנר הוא גם לוחם מנוסה באמנות לחימה משולבת וקונג פו, ולאחר יום עבודה ארוך שבו הוא נלחם במספרים ונוסחאות, הוא נהנה לטלטל אמני לחימה אחרים.

4

מארק און

מנכ"ל גט טקסי ישראל

מארק הוא מנכ"ל GetTaxi ישראל. למארק ניסיון של 10 שנים בשיווק ומכירות בתחום התקשורת. בעבר, ניהל מארק את מערך המכירות לעסקים בישראל של GetTaxi במקביל לליווי הלקוחות ולשמירה על איכות השירות. מארק הוא גם גולש ותיק, שחרש חופים מסביב לעולם והתיידד עם כרישים חביבים.

Ron S

רון סרברו

מנכ"ל גט טקסי ארה"ב

רון סרברו הוא מנכ"ל גט טקסי בארה"ב, אחראי על פיתוח וצמיחת השלוחה בניו יורק. לפני תפקידו הנוכחי, שימש רון כסמנכ"ל החדשנות של החברה. במסגרת תפקיד זה הוביל את היבטי השמירה על חדשנות המוצרים, תוך הבאת הדור הבא של מוצרי גט טקסי אל השוק. מאחורי רון ישנן 14 שנות ניסיון בתכנות ובין תחומי המומחיות הטכנולוגיות שלו ניתן למצוא גם התנסויות בעיצוב יישומים הערים לסביבתם.

remo

ד"ר רמו גרבר

מנכ"ל גט טקסי אנגליה

רמו כיהן כבכיר בעבר בחברת McKinsey & Co ולאחרונה כיהן כסמנכ"ל תפעול בחברת Groupon בצפון אירופה, שם פיקח על פעילותה של החברה במהלך התקופה העמוסה ביותר של צמיחתה. הוא מצטרף ל- GetTaxi כמנכ"ל אנגליה על מנת לעשות את אותו הדבר. על מנת להרגע רמו עוסק בסקי במורדות ההרים המושלגים בשוויץ מולדתו.

Vitaly

ויטלי קרילוב

מנכ"ל גט טקסי רוסיה

ויטלי קרילוב הוא מנכ"ל גט טקסי רוסיה. קודם לכן, שימש ויטלי בתפקידים ניהוליים אחרים בגט טקסי - כמנהל שלוחת סנט פטרסבורג וכמנהל השיווק של החברה ברוסיה. לפני שהצטרף לצוות שלנו, ויטלי ניהל את חברות Groupon.ru ו Vigoda.ru בסנט פטרסבורג, העיר בה נולד וגדל. ויטלי בעל תואר מהאקדמיה לכלכלה לאומית ואדמיניסטרציה ציבורית ובנוסף, למד ניהול השקעות באקדמיה הרוסית למדעים.

5

דוד סייג

סמנכ"ל מחקר ופיתוח

דוד סייג מוביל את צוות הפיתוח של גט טקסי, ובוחן את כל השרשרת: מבנייה ואחזקה של תשתית השרתים בזמן אמת בקנה מידה ארגוני ועד לחוויות המשתמש המדהימות של הנוסע ושל הנהג. לדוד 17 שנות ניסיון בתוכנה, ברשתות, בפיתוח לסלולר ובחווית משתמש. בעברו הוביל צוותי פיתוח וניהול מוצר ב-3Com, ב-Sheer Networks (כעת Cisco), ב-ICQ וכמייסד של Enure Networks.

max

מקס קרסניק

סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח ארגוני

מקס מוביל את הפיתוח האסטרטגי הגלובאלי של גט טקסי, במסגרתו אחראי על מיזוגים, רכישות, גיוס כספים, שותפויות וקשרי משקיעים. מקס מביא איתו לחברה נסיון עשיר של למעלה מעשר שנים בניהול אסטרטגי בחברות טכנולוגיות, והידע הרב שצבר בתחומי הפיתוח האסטרטגי שווה זהב. לפני שהצטרף לשורותינו, שימש מקס כחלק מצוות ההנהלה של Intel Capital, שם הוביל השקעות במגוון חברות טכנולוגיות וצרכנות אינטרנט. עוד קודם לכן שימש כמשקיע הון פרטי בחברת Alfa Capital Partners and Flemings.

ori

אורי קרב

סמנכ"ל מכירות גלובאלי

אורי הוא יזם סדרתי וככזה ייסד וניהל לאורך השנים מספר סטאראפים בצפון אמריקה, באירופה, באסיה ובאמריקה הלטינית. כמומחה בתחומו אורי סייע להגדיל רווחים ולהעצים עסקים קיימים ע"י איתור הפוטנציאל הגלום בהם. לפני שהצטרף לגט טקסי שימש אורי כמנכ"ל של מס' יוזמות רב-לאומיות (כמו United Healthcare's International Division) ובסטארטאפים כמו Treeway ו eWaveMd. בנוסף לפעילותו העסקית אורי חבר בלשכות עורכי הדין בניו יורק, בקונטיקט ובישראל.

9

מירב שליזינגר-פליק

סמנכ"לית משאבי אנוש

מירב היא סמנכ"לית משאבי האנוש בגט טקסי. בעברה, הייתה מנהלת משאבי אנוש בחברת התוכנה הבין לאומית [Retalix [NASDAQ: RTLX ואף הייתה מנהלת משאבי אנוש לחטיבה העסקית עבור Broad Digital Software Industries.